Бурштынский энергетический колледж ИФНТУНГ

Бурштинський енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Бурштыне

___________________________________

У 2001 році технікум отримав статус державного вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації.

Керуючись життєвим кредо: “Не кажи світові, що можеш – покажи, як робити”, Олександр Дмитрович був ініціатором створення при енерготехнікумі телестудії, яка стала надбанням міста; історико-етнографічного музею “Берегиня”, який одержав статус державного; гімназії, якій надано юридичну самостійність; філій Інституту менеджменту й економіки “Галицька академія”.

З ініціативи директора технікуму, наказом Міністерства освіти і науки України № 601 від 19 жовтня 2005 р. технікум був реорганізований в енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ). Реорганізація навчального закладу сприяла поєднанню потужної матеріально-технічної бази коледжу з науково-викладацьким потенціалом базового технічного університету.

У 2010 році навчальний заклад здійснив перший випуск бакалаврів для підприємств енергетичної галузі.

Готуючи конкурентоспроможних фахівців відповідного рівня, колектив коледжу працює над введенням та вдосконаленням інноваційних педагогічних технологій, направлених на особистісний розвиток студента. Враховуючи вимоги Закону України “Про вищу освіту” та рекомендації вступу України до Болонського процесу, науково-педагогічний склад навчального закладу цілеспрямовано та виважено заповнює свою нішу в системі вищої освіти.

Примеры дипломов Бурштынского энергетического колледжа ИФНТУНГ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 6 = ?