Бердичевский колледж промышленности, экономики и права

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Бердичеве

___________________________________

За час існування із стін нашого навчального закладу випущено понад 20 тисяч спеціалістів. Багато є підприємств, де керівниками чи в складі інженерно-технічних працівників працюють випускники нашого навчального закладу. Це, наприклад, завод “Прогрес”, де керівний та інженерний склад на 90% утворюють наші вихованці. Подібне становище на верстатобудівному заводі “Беверс”. Багато наших випускників працюють в таких містах як Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Суми, Чернігів, Вінниця, Житомир, Мелітополь та інших.

Працюють наші випускники і на освітянський ниві.

У зв’язку з розширенням економічних, політичних і культурних зв’язків між державами викладання іноземних мов стало нагальною потребою. Одним із шляхів підвищення інтересу студентів до вивчення іноземної мови викладачі коледжу вважають творче впровадження позитивного досвіду зарубіжних колег. Завдяки міжнародним програмам стало можливим для викладачів та студентів покращити свої знання з іноземних мов, підвищити свій кваліфікаційний рівень.

Коледж з 2001 року працює за програмою Корпусу Миру (США), котрою передбачається співпраця викладачів іноземної мови коледжу з волонтерами корпусу (викладачами англійської мови), проведення ними гурткової роботи серед студентів з поглибленим вивченням англійської мови, обмін делегаціями студентів

Примеры дипломов Бердичевского колледжа промышленности, экономики и права

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 3 = ?