Бахчисарайский колледж строительства, архитектуры и дизайна НУБиП Украины

ВП НУБіП України “Бахчисарайський коледж будівництва, архітектури та дизайну” — навчальний заклад першого рівня акредитації, який проводить освітню діяльність, пов’язану з одержанням віщої освіти кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст за 3 спеціальностями і має відповідній рівень кадрів та матеріально-технічного забезпечення

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Бахчисарае

___________________________________

Бахчисарайський коледж будівництва, архітектури та дизайну діє на підставі Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про вищу освіту”, нормативних документів Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики України.

Ведеться робота щодо виконання Закону України “Про мови” з питань ведення діловодства, програмно-методичної і технічної документації, методичного забезпечення та викладання дисциплін.

В структурі коледжу є денне і заочне відділення та три циклові комісії.

Навчальний процес забезпечують 36 штатних викладачі.

У комплекс, крім навчальних корпусів, входить спортивний тир, містечко з тренажерами для проведення занять з ДПЮ. На окремій території розташовані навчальні майстерні, гуртожиток для студентів з вбудованою котельною на твердому паливі, матеріальний склад, гараж.

Примеры дипломов Бахчисарайского колледжа строительства, архитектуры и дизайна НУБиП Украины

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?