Боярский колледж экологии и природных ресурсов НУБиП Украины»

Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБіП України – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Боярке

___________________________________

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України “Боярський коледж екології і природних ресурсів” – заснований на державній формі власності вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців:на основі повної загальної середньої освіти з присвоєнням кваліфікації молодшого спеціаліста;на основі базової загальної середньої освіти з присвоєнням кваліфікації молодшого спеціаліста та з одночасним отриманням повної загальної середньої освіти.

Основним з напрямів діяльності коледжу є підготовка висококваліфікованих фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “Молодший спеціаліст”.

Навчання здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням та умовами договору.

Ціль міжнародної діяльності коледжу сприяти міжнародному розумінню та інтеграції студентів коледжу у світове співтовариство згідно із оголошеним державним курсом на інтеграцію в ЄС, надати студентам можливості для особистого розвитку, навчання, удосконалення і професійного росту.

Студенти коледжу направляються для проходження практики на фермерських господарствах Великобританії. Налагодженні зв’язки із Швейцарією, Норвегією, Данією, Фінляндією для стажування та отримання практичних навичок по тваринництву, рослинництву, організацією бізнесу, а також покращити розмовну іноземну мову.

Примеры дипломов Боярского колледжа экологии и природных ресурсов НУБиП Украины

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

7 + 0 = ?