Закарпатский лесотехнический колледж НЛТУ

Закарпатський лісотехнічний коледж Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України” – єдиний на Закарпатті сучасний вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації з підготовки фахівців для лісового комплексу області.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Хусте

___________________________________

Закарпатський лісотехнічний коледж не має аналогів в своїй області – він є єдиним вищим учбовим закладом I-II рівня акредитації, який направлено на підготовку фахівців в області лісотехнічного сектора промисловості.

Навчання проходить у строк в 3 або 4 роки. У Закарпатському лісотехнічному коледжі навчання може проводитися як за бюджетні кошти, так і за рахунок оплати фізичними або юридичними особами.

На сьогоднішній день контингент студентів коледжу становить близько 1200 осіб за денною та заочною формами навчання, з них переважна більшість навчається за рахунок коштів державного бюджету. Найбільш здібні та старанні отримують іменні стипендії: Президента України, Верховної Ради України, Закарпатської ОДА, імені колишнього директора коледжу Піскуна О. М.

Студенти денної форми навчання, відповідно до обраної спеціальності, освоюють робітничі професії: оператора ЕОМ, водія, верстатника, вальника лісу, озеленювача. Після завершення навчання в коледжі, випускникам, які мають базову середню освіту, разом з дипломом видається атестат про повну загальну середню освіту та посвідчення про отримання робітничої професії.

Примеры дипломов Закарпатского лесотехнического колледжа НЛТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 1 = ?