Жилищно-коммунальный техникум ХНАГХ

Житлово-комунальний технікум Харківської національної академії міського господарства – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Харькове

___________________________________

Житлово-комунальний технікум пройшов славетний 83-річний шлях, започаткувавши свою історію з професійної школи декоративного садівництва та деревництва, садово-декоративного технікуму та технікуму зеленого будівництва. Він увійшов у життя, став частиною долі більше ніж сімнадцяти тисяч талановитих людей – молодших спеціалістів зеленого будівництва, готельного господарства, агротехніків-квітникарів, бухгалтерів комунального господарства, спеціалістів комерційної діяльності.

Включення технікуму до складу академії значно покращило умови для реалізації системи безперервної ступеневої освіти, дало змогу викладачам підвищити кваліфікацію через стажування на відповідних кафедрах.

Наші випускники мають можливість продовжити навчання в Харківській національній академії міського господарства за скороченим терміном (на один-два роки) за відповідним напрямом підготовки. Спільно з провідними фахівцями факультету економіки та менеджменту розроблені інтегровані навчальні плани зі спеціальностей “Бухгалтерський облік”, “Комерційна діяльність”, “Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах”.

Примеры дипломов Жилищно-коммунального техникума ХНАГХ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 5 = ?