Западноукраиский колледж Полесье

Товариство з обмеженою відповідальністю “Західноукраїнський коледж “Полісся” – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Березне

___________________________________

Згідно концепції діяльності коледж здійснює підготовку фахівців із таких спеціальностей:

  • 6.010201 ” Фізичне виховання” – ліцензійний обсяг складає 30 осіб;
  • 5.01020101 ” Фізичне виховання” – ліцензійний обсяг складає 30 осіб;
  • 5.0305080 “Фінанси і кредит” -ліцензійний обсяг складає 30 осіб;
  • 5.01010201 ” Початкова освіта” – ліцензійний обсяг складає 30 осіб;
  • 5.03040101 ” Правознавство” – ліцензійний обсяг складає 50 осіб.

Всі спеціальності на даний час ліцензовані та акредитовані. Ліцензії та сертифікати про акредитацію нині діючі. Три спеціальності: 5.0305080 “Фінанси і кредит”, 5.01010201 “Початкова освіта” та 5.03040101 “Правознавство” акредитовані за І рівнем акредитації, спеціальність 6.010201 “Фізичне виховання” акредитована за II рівнем акредитації. На даний час чисельність студентів становить 310 осіб. Навчання проводиться у двох навчальних корпусах площею 2398 м та в орендованих приміщеннях площею 1578м2.

Коледж діє на основі засновницьких документів:

  • Установчий договір про створення вищого навчального закладу освіти Західноукраїнський коледж “Полісся” (у формі ТОВ від 07.01. 2001р.)
  • Статут коледжу.
  • Довідки про включення до ЄДРПОУ.

Підготовку фахівців забезпечують 26 викладачів, які мають вищу базову освіту. Атестація викладачів відбувається згідно “Типового положення про атестацію педагогічних працівників України” та перспективного плану атестації викладачів коледжу за умови підвищення фахового рівня шляхом стажування або проходження відповідних курсів. Щорічно пишеться наказ по навчальному закладу “Про проходження стажування викладачів коледжу”.

В коледжі створена навчально-матеріальна база, яка відповідає нормативним вимогам і повністю задовольняє потреби в лабораторіях і кабінетах, передбачених навчальним планом всіх спеціальностей.

Юнаки та дівчата мають змогу змістовно і весело проводити свій відпочинок та дозвілля. До їх послуг музей української вишивки, студентська художня галерея (єдина серед вищих навчальних закладів Рівненщини), три гуртки художньої самодіяльності, десять спортивних секцій.

Коледж підтримує наукові, культурно-просвітницькі, навчальні зв’язки з ВНЗ III-ІV рівнів акредитації. Для реалізації ступеневої освіти укладено угоди з багатьма університетами, зокрема Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука, Житомирським державним педагогічним університетом імені І. Франка, Тернопільським національним економічним університетом.

Примеры дипломов Западноукраиского колледжа Полесье

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 2 = ?