Диплом ЖБФФК

Житомирский базовый фармацевтический профессиональный колледж

Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж Житомирської обласної ради (ЖБФФК ЖОР) – один з найкращих освітніх центрів України. ЖБФФК ЖОР – є базовим з питань навчально-методичної роботи для вищих медичних, фармацевтичних закладів освіти, які здійснюють підготовку фармацевтів в Україні.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Житомире

___________________________________

Коледж готує:
– молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів за спеціальностями 226 “Фармація, промислова фармація” та 224 “Технології медичної діагностики та лікування”;
– бакалаврів за спеціальністю 226 “Фармація, промислова фармація”.

ЖБФФК ЖОР – це потужний кадровий потенціал, міцна матеріально-технічна база, конкурентоспроможність фахівців на ринку праці.

Навчальні заняття проходять з використанням сучасних технічних засобів навчання (аудіо-, та відеотехніки, мультимедійних пристроїв, інтерактивної дошки). Лекційні аудиторії обладнано мультимедійними відеокомплексами, на заняттях постійно використовується інтерактивна дошка.

Практичні заняття майбутніх фармацевтів проводяться у спеціально оснащених та укомплектованих навчальних лабораторіях та кабінетах коледжу з використанням електронних довідників, посібників, відеофільмів, сучасної довідкової літератури по закріпленню алгоритмів вивчення лікарських препаратів, технології їх виготовлення та контролю якості, питань організації діяльності аптечних закладів та їх структурних підрозділів.

Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж проводить підготовку за такими напрямами:

  • Охорона здоров’я 

    • Фармація
    • Технології медичної діагностики та лікування

Примеры дипломов Житомирского базового фармацевтического профессионального колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 0 = ?