Житомирский автомобильно-дорожный колледж

Житомирський автомобільно-дорожній коледж – один із найстаріших навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації серед споріднених навчальних закладів області та провідний в Україні з підготовки молодших спеціалістів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Житомире

___________________________________

Сьогодні Житомирський автомобільно-дорожній коледж – один із найстаріших та найперспективніших вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації даного спрямування. Адже він готує фахівців для регіону, що знаходиться на перетині великих міжнародних і внутрішніх шляхів.

Вже 80 років він посідає достойне місце на ринку освітніх послуг. Коледж має свої давні традиції, багаторічний досвід, педагогічний потенціал, що дозволяє готувати фахівців у сфері будівництва, експлуатації автомобільних доріг, ремонту та обслуговування дорожніх машин, автомобілів та двигунів.

Житомирський автомобільно-дорожній коледж постійно розвивається та вдосконалюється, запроваджуючи новітні освітні технології, формуючи матеріальну базу, що сприяє якісному забезпеченню навчально-виховного процесу.

Однак, одна із вимог сьогодення – це формування гармонійної, творчої особистості, громадянина, готового жити і працювати в нашому динамічному світі. Тому в коледжі приділяється увага і цьому напрямку роботи з молоддю.

Та основне наше багатство – це люди, професійний і творчий педагогічний колектив, який робить все можливе, аби вирішувати непрості проблеми, які ставить непередбачуваний і примхливий час.

З вересня 2000 року на базі коледжу відкрито філіал Київського гуманітарного інституту, який готує бакалаврів та спеціалістів за спеціальністю “Менеджмент зовнішньо – економічної діяльності”.

Студенти, які закінчили навчання в коледжі з “відзнакою”, мають право бути зарахованими на 2-й курс Українського транспортного університету, Київського гуманітарного інституту та на 3-й курс Житомирського інженерно-технологічного університету за співбесідою.

Примеры дипломов Житомирского автомобильно-дорожнего колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?