Ялтинский медицинский колледж

Серед медичних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації КРВНЗ “Ялтинський медичний коледж” — один із найстаріших навчальних закладів Криму та України. За роки існування коледж підготував більше 15 тисяч висококваліфікованих спеціалістів медичних спеціальностей: медичних сестер, фельдшерів, фармацевтів та лаборантів медичних. Головноюцінністю його досвідчений педагогічний колектив, який постійно поповнюється молодими талановитими викладачами.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Ялте

___________________________________

Сьогодні коледж готує медичні кадри за чотирма спеціальностями:

  • Спеціальність “Лікувальна справа” — готують спеціалістів для роботи в амбулаторно-поліклінічних та лікувально-профілактичних закладах усіх галузей народного господарства для організації та надання медичної допомоги у невідкладних та екстремальних ситуаціях, проведення заходів щодо профілактики та зниження захворюваності тощо.
  • Спеціальність “Сестринська справа” – готують висококваліфікованих спеціалістів для роботи в лікувально – профілактичних закладах усіх галузей народного господарства для догляду за хворими, для виконання призначень лікаря, для проведення профілактичних заходів та своєчасного виявлення захворювань.
  • Спеціальність “Фармація” — готують висококваліфікованих спеціалістів для професійної діяльності щодо забезпечення населення лікарськими формами, препаратами та іншими медичними засобами.
  • Спеціальність “Лабораторна діагностика” – готують спеціалістів для роботи в практичній медицині в лабораторіях, широкого профілю: клініко – діагностичних, біохімічних, бактеріологічних, санітарно-гігієнічних установах.

З 1957 року в Ялтинському медичному коледжі функціонує відділення післядипломної освіти молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів, де успішно підвищують свій професіональний рівень працівники закладів охорони здоров’я.

3 1 вересня 2006 року на базі нашого коледжу розпочав свою роботу факультет заочного навчання Національного фармацевтичного університету.

Студенти, які закінчили наш коледж, продуктивно працюють у всіх містах України, у країнах близького та далекого зарубіжжя.

Щороку з 1 січня абітурієнти мають можливість готуватися до вступу в коледж на підготовчих курсах.

Примеры дипломов Ялтинского медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 3 = ?