Открытый Таврический колледж

Дочірнє підприємство “Відкритий Таврійський коледж” – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Симферополе

___________________________________

У 2001 році на базі Університету економіки і управління було створено дочірнє підприємство – Відкритий Таврійський коледж.

Завданням педагогічного колективу коледжу є навчання і виховання конкурентоспроможних та затребуваних на ринку праці молодших спеціалістів.

Для навчання в коледжі запрошуються випускники 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл, які в майбутньому бачать себе фінансистами, бухгалтерами, працівниками банків, бірж, комерційних підприємств.

За час існування в коледжі сформований стабільний творчий колектив. Педагоги, в основному, молоді за віком, але компетентні та ініціативні викладачі, – з любов’ю і знанням ставляться до студентів і своєї справи.

Навчання в коледжі ведеться з урахуванням сучасних вимог: поглиблене вивчення економіки на основі нових інформаційних технологій із застосуванням імітаційного моделювання, реальних і віртуальних ділових ігор. Використовуваний навчальний матеріал враховує динамічні зміни, що відбуваються сьогодні в економіці.

Велика увага приділяється в коледжі виробничій практиці, яка має важливе значення не тільки з точки зору підвищення професійної підготовки майбутніх молодших спеціалістів. Вона часто є місцем першої зустрічі майбутнього фахівця з майбутнім роботодавцем, тобто практика сприяє працевлаштуванню та кар’єрному просуванню студентів.

Викладачі коледжу постійно прагнуть до підвищення своєї професійної та педагогічної майстерності.

Примеры дипломов Открытого Таврического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 1 = ?