Винницкое межрегиональное высшее профессиональное училище

Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Виннице

___________________________________

Виховна робота в училищі полягає в системі організаційно – педагогічних, методичних і технічних заходів, спрямованих на формування у молоді світоглядної свідомості, ідей, поглядів, переконань, ідеалів, традицій звичаїв, інших соціально – значущих надбань вітчизняної і світової культури.

Реалізація основних завдань і принципів виховання здійснюються за пріоритетними напрямками: військово – патріотичне виховання, трудове, естетичне, моральне, екологічне, формування здорового способу життя, родинно-сімейне, громадське, сприяння творчому розвитку особистості.

Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище ось уже скільки років здійснює підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів, застосовуючи в навчально – виховному процесі інноваційні технології.

Державний професійно-технічний навчальний заклад (ДПТНЗ) “Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище” дбає про подальше навчання своїх випускників, що навчаються за спеціальністю: 5.050100 “Комерційна діяльність”.

Після закінчення училища випускники, які навчаються за згаданою вище спеціальністю мають можливість продовжити навчання за обраним фахом у вищих навчальних закладах ІІІ рівня акредитації згідно договору про спільну діяльність: Київський інститут бізнесу і технологій, Вінницький торгівельно-економічний університет, Вінницький філіал національного університету культури та мистецтв. На основі даного договору учні зараховуються на V семестр Київського інституту бізнесу і технологій та Вінницького торгівельно-економічного університету згідно обраної спеціальності.

Примеры дипломов Винницкого межрегионального высшего профессионального училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 6 = ?