Диплом Винницкого социально-экономического института ВМУРОЛ Украина

Вінницький соціально-економічний інститут є територіально відокремленим структурним підрозділом вищого навчального закладу Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”. Очолює заклад доцент, кандидат філологічних наук Давиденко Ганна Віталіївна.

Вирішальну роль в процесі становлення університету зіграв його Президент – перший міністр освіти незалежної України, відомий вчений, доктор технічних наук, професор Петро Михайлович Таланчук.

В даний час в інституті навчається півтори тисячі студентів, у тому числі понад 70 – з різними нозологічними особливостями.

В інституті проводиться широке залучення студентів до науково-дослідницької роботи в рамках виконання наукових тем, в наукових, проблемних гуртках, конференціях, семінарах. Студенти нашого інституту, зокрема і з особливими потребами, неодноразово ставали переможцями та призерами всеукраїнських конкурсів наукових робіт.

Взагалі, протягом всієї історії існування наш інститут є важливим центром розвитку вищої освіти в регіоні, здійснює величезну роботу з виховання та підтримки еліти фахівців. Наші випускники працюють викладачами як нашого інституту, так і інших університетів, інститутів, технікумів та ПТУ області, фахівцями з фізичної реабілітації, в архівних органах, референтами-аналітиками, менеджерами органів державної влади та місцевого самоврядування.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Виннице

___________________________________

Тип навчального закладу: Інститут
Форма власності: приватна
Рівень акредитації: ІІІ-IV
Вартість навчання на рік (грн.): від 5450 до 6490 (денна форма); від 3600 до 4950 (заочна форма)
Форма навчання: денна, заочна
Кваліфікаційний рівень: бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів: 2000
Місто: Вінниця

Примеры дипломов Винницкого социально-экономического института ВМУРОЛ Украина

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 2 = ?