Винницкий медицинский колледж им. акад. Д.К. Заболотного

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д. К. Заболотного займає почесне місце. Його 90-річний Ювілей співпадає з 20 річницею Незалежності України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Виннице

___________________________________

Вінницький медичний коледж ім. акад. Д. К. Заболотного є вищим навчальним закладом освіти з правом здійснення освітньої діяльності за I-II рівнями акредитації. Коледж розташований в 2-х навчальних корпусах, має сучасну навчально-матеріальну базу, 2 студентських гуртожитки, працюють 2 спортивних зали з тренажерами, В навчальних корпусах діють дві їдальні, 2 актові зали, дискоклуб з необхідною музичною та відео – технікою.

Коледж забезпечений найсучаснішим матеріально-технічним обладнанням, яке є в достатній кількості і дозволяє готувати фахівців на високому рівні. Навчально-матеріальна база коледжу постійно вдосконалюється, оновлюється. Навчальні кімнати у лікувально-профілактичних та санітарно-епідеміологічних установах міста мають методичне забезпечення та все необхідне для відпрацювання і закріплення практичних навичок.

Головні напрямки підготовки спеціалістів у Вінницькому медичному коледжі:

  • Лікувальна справа
  • Сестринська справа
  • Акушерська справа
  • Стоматологія ортопедична
  • Медико-профілактична справа
  • Лабораторна діагностика
  • Фармація

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також всі лікувальні заклади міста та області. Допомагають у практичному навчанні 30 навчальних кімнат у міських та обласних лікарнях. Для відпрацювання практичних навичок в позаурочний час в коледжі діють 2 тренажерних кабінети.

Примеры дипломов Винницкого медицинского колледжа им. акад. Д.К. Заболотного

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 1 = ?