Великоанадольский лесной колледж

Великоанадольський лісовий коледж має більш як 165 – річну історію і є одним з найстаріших навчальних закладів України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Донецке

___________________________________

Великоанадольський лісовий коледж державний вищий навчальний заклад I рівня акредитації, підпорядкований Мінісерству освіти і науки, молоді та спорту України, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуванням вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» з спеціальності 5.09010301 «Лісове господарство»5.09010303 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»5.10010203 «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу» і має відповідний рівень кадрового і матеріально-технічне забезпечення.

Основним напрямом діяльності коледжу є підготовка згідно з державним замовленням і договірними зобов’язаннями висококваліфікованих фахівців для такої галузі народного господарства, як лісогосподарське виробництво.

Коледж здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, Указів, розпоряджень Президента України, Наказів Міністерства освіти і науки та Державного агентства лісових ресурсів України, Закону України “ Про вищу освіту ”, власного Статуту та іншими нормативними актами.

Основними завданнями педагогічного колективу навчального закладу є підготовка висококваліфікованих фахівців, адаптованих до сучасних ринкових умов ведення господарської діяльності, що володіють сучасними технікою та технологіями, спроможними успішно вирішувати практичні завдання на виробництві. Для виконання поставленого завдання педагогічний колектив постійно перебуває в творчому пошуку, направленому на вдосконалення навчально-виховного процесу.

Примеры дипломов Великоанадольского лесного колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 2 = ?