Высшее профессиональное училище № 3

У вищому професійному училищі забезпечується висока якість підготовки і виховання майбутніх фахівців.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Мукачево

___________________________________

Над професійною підготовкою, виявленням і підтримкою творчих здібностей учнів у Вищому професійному училищі № 3 працює висококваліфікований інженерно-педагогічний колектив, чисельністю 68 досвідчених педагогів та інженерів.

Позитивною практикою в діяльності інженерно-педагогічного колективу училища є прийом на роботу випускників після завершення навчання на ІІІ-му ступені підготовки, які продовжують навчатися у ВУЗах та повернулися у рідний колектив після завершення стаціонарного навчання у вищій школі.

Всі інженерно-педагогічні працівники училища постійно працюють над підвищенням свого фахового рівня, проходять спеціалізацію в умовах виробництва, проводять плідну творчу роботу по виданню методичних посібників для учнів, запроваджують новаторські педагогічні технології навчання.

В рамках розробки Стандартів професійно-технічної освіти в навчальному закладі пройшли апробацію навчальні плани і програми з спеціальності “Радіомеханік з ремонту і обслуговування радіотелевізійної апаратури”, а також електронні засоби навчання з фізики, економіки та програма інтерактивних методів навчання учнів з інформатики. Впровадження нових навчальних програм в навчально-виховний процес значно підвищує рівень засвоєння учнями матеріалу та покращує їх рівень знань.

Примеры дипломов Высшего профессионального училища № 3

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 0 = ?