Ужгородское государственное музыкальное училище им. Д. Е. Задора

Ужгородське державне музичне училище імені Д. Є. Задора – вищий навчальний заклад І рівня акредитації. Училище імені Д. Є. Задора створено після приєднання Закарпаття до України. Першим його директором був засновник професійної музичної культури краю, видатний піаніст, педагог і фольклорист, диригент і органіст, музикознавець і публіцист – Дезидерій Євгенович Зáдор. У 1991 році училищу було присвоєно його ім’я.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Ужгороде

___________________________________

Ужгородське державне музичне училище імені Д. Є. Задора – це справжня кузня музичних кадрів. За 65 років роботи заклад закінчило понад 5 тисяч студентів. Переважна їх більшість стала музикантами-педагогами, артистами та концертмейстерами оркестрів, солістами та композиторами. Випускники училища працюють у провідних творчих колективах та навчальних закладах України та за її межами.

Училище продовжує кращі традиції музичної історії, студенти та викладачі є активними учасниками різноманітних заходів, які проводяться на районному, обласному, всеукраїнському та міжнародному рівні. Ведуть активну музично-просвітницьку діяльність для громадськості, залучаються до участі у різноманітних акціях в області та за її межами. З моменту створення цей заклад перетворився на методичний центр роботи дитячих музичних шкіл, дитячих шкіл мистецтв, а нині шкіл естетичного виховання Закарпатської області.

З 2001 року на базі Ужгородського державного музичного училища імені Д. Є. Задора відкрито Ужгородський заочний факультет Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф’єва.

Примеры дипломов Ужгородского государственного музыкального училища им. Д. Е. Задора

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 1 = ?