Технологический колледж НЛТУ

Після закінчення навчання в Технологічному коледжі і отримання ступеня молодшого спеціаліста у кожного випускника є вибір: продовжити навчання в Національному лісотехнічному університеті або безпосередньо почати професійну діяльність на підприємстві.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом во Львове

___________________________________

Технологічний коледж університету проводить підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст на денній і заочній формах навчання за спеціальностями:

  • “Технологія деревообробки”;
  • “Економіка підприємства”;
  • “Хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів”;
  • “Лісове господарство”.

Випускники коледжу мають змогу продовжити навчання за скороченим терміном в Українському державному лісотехнічному університеті.

Необхідну підготовку професійного рівня молодших спеціалістів здійснюють 44 викладачі.

Для успішного навчання створено сучасну навчально-технічну базу, яка включає 24 кабінети, 11 лабораторій, з них 3 комп’ютерних класи.

До послуг студентів у коледжі є бібліотека загальною площею 310 м2 і читальний зал на 50 посадкових місць, спортивний зал, актовий зал на 450 посадкових місць. Студенти харчуються в їдальні коледжу на 180 посадкових місць. Усі студенти забезпечуються гуртожитком.

Студенти коледжу мають всі умови для змістовного проведення дозвілля: діє літературний гурток “Чоронобривці”, краєзнавчий гурток “Львів – моє місто”, лекторій “Україна і світ”, лекторій правових знань, гурток сучасного танцю, предметні гуртки.

Значна увага приділяється фізичному розвитку студентів. Більшість студентів займаються в залі атлетичної гімнастики, в спортивних секціях з баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту.

Примеры дипломов Технологического колледжа НЛТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 0 = ?