Сумской кооперативный техникум
Сумський кооперативний технікум – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.
✓ Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
✓ Бесплатная доставка по адресу;
✓ Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
✓ Только оригинальные бланки;
Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Сумах
___________________________________
Сумський кооперативний технікум почав свою діяльність згідно постанови правління Укоопспілки № 58 від 8 лютого 1965 року. За 40 років навчальний заклад пройшов гідний шлях розвитку і становлення.
В 1965 році був зданий в експлуатацію навчальний корпус площею 4319 м2, побудований за кошти Сумської облспоживспілки. Головою правління на той час був Чеканський Михайло Олександрович, який приклав багато зусиль для того, щоб споживча кооперація області мала свій навчальний заклад для підготовки фахівців. В навчальному корпусі технікуму тоді було 11 аудиторій, спортивний та актовий зали, бібліотека, їдальня та 2 навчальних магазини. В 1967 році було введено в експлуатацію гуртожиток на 400 місць, де один поверх був задіяний в учбові аудиторії.
За цей час підготовлено понад 20 000 фахівців, які трудяться в системі споживчої кооперації та інших галузях народного господарства.
Багато із випускників технікуму працюють в системі споживчої кооперації області.
Комплектування педагогічного колективу технікуму почалося з 1965 року.
В цей рік педагогічний колектив складався із 30 викладачів, із них 14 спеціалістів та 16 викладачів загальноосвітніх дисциплін. Великий вклад в розвиток технікуму та покращення навчально-виховного процесу внесли перші викладачі. Викладачі спецдисциплін були переведені в основному із Лебединського кооперативного училища.
Основними джерелами формування педагогічного колективу технікуму були педагогічний факультет Московського кооперативного інституту та Львівський торгово-економічний інститут, а починаючи з 1977 року – Полтавський кооперативний інститут.
В перші роки роботи технікуму більшість викладачів були молоді за віком та з малим педагогічним стажем. Тому адміністрація технікуму почала велику роботу по вихованню педагогічної майстерності у молодих викладачів. Працювало методичне об’єднання викладачів, на якому проводився обмін досвідом, вивчали і розповсюджували досвід кращих викладачів технікуму, систематично проводилися показові відкриті уроки і виховні години.
Становлення навчально-виховної і методичної роботи в колективі припадає на період 1972-1980 роки, коли учбова робота була в руках Соломко З. С. – завуча технікуму, Щербакової Алли Євгенівні – зав. економ. відділенням, Гончаренко Г. М. – зав. товарознавчим відділенням. Це викладачі, які прийшли в колектив з практичної роботи, мали великий педагогічний такт, любили студентів і відзначились вимогливістю і зуміли згуртувати колектив на вирішення важливих завдань з виховання молодого покоління.