Старобельское областное медицинское училище

Старобільське обласне медичне училище є вищим навчальним закладом І рівня акредитації і перебуває у комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Луганської області, управління яким здійснює Луганська обласна рада.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Старобельске

___________________________________

Старобільське обласне медичне училище безпосередньо підпорядковується Головному управлінню охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації і функціонує в системі Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України.

Історія становлення Старобільського обласного медичного училища розпочинається з 1932 року. У архівних документах Народного комісаріату охорони здоров’я УРСР за 1932 рік зберігається лист директора Старобільського медтехнікуму про те, що з 10 жовтня 1932 року медтехнікум розпочав свою роботу (архівна довідка № 215 від 16.03. 1982 р. ЦДАЖР УРСР). З 10.10. 1932 року Старобільське медичне училище розпочало підготовку фельдшерів.

Підготовка медичних сестер Старобільським обласним медичним училищем здійснюється з 1952 року.

В 1954 році була змінена назва навчального закладу: замість назви медтехнікум затверджується назва медичне училище.

1.12. 2006 року Старобільське медичне училище рішенням сесії Луганської облради 4-го скликання від 23.12. 2005 року № 22/36 перейменоване у Старобільське обласне медичне училище.

Старобільське обласне медичне училище розташоване за адресою: вул. Старотаганрозька, б. 30, м. Старобільськ, Луганська обл., 92700, Україна.

Відповідно до рішення ДАК від 19 квітня 2005р., протокол № 55, Старобільське обласне медичне училище визнано акредитованим за статусом вищого закладу освіти I рівня акредитації.

Примеры дипломов Старобельского областного медицинского училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 0 = ?