Скадовский техникум ХГАУ

Скадовський технікум Державного вищого навчального закладу “Херсонський державний аграрний університет” – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.Технікум є підрозділом Херсонського державного аграрного університету – одного з провідних вищих навчальних закладів на півдні України, який готує фахівців для агропромислового комплексу, екології, водного господарства, будівництва та інших галузей народного господарства, здійснює фундаментальні та прикладні наукові дослідження. В технікумі навчається 379 студентів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Антоновке

___________________________________

Скадовський технікум був створений у 1964 році на основі Постанови Ради Міністрів СРСР, як Скадовський радгосп-технікум. Відповідно до рішення МАК та рішенням ДАК від 22.06. 2004, Скадовський технікум ДВНЗ “Херсонський державний аграрний університет” віднесений до вищих навчальних закладів освіти першого рівня акредитації і має право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями – молодший спеціаліст за такими напрямами і спеціальностями:

  • 5.0910103 – “Виробництво і переробка продукції рослинництва”;
  • 5.0910102 – “Організація і технологія ведення фермерського господарства”.

На завершальній стадії відкриття нової спеціальності 5.09010101 “Промислове квітництво” За час існування навчального закладу було підготовлено близько 6,5 тисяч фахівців сільського господарства, які працюють у різних галузях народного господарства та в державних органах управління.

Навчальний процес у технікумі забезпечують 32 висококваліфікованих викладачів, серед яких є Відмінники освіти України, викладачі-методисти, аспіранти. 32% викладацького складу мають кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”.

Наші освітяни є авторами підручників, типових навчальних програм, навчальних посібників, робочих зошитів для виконання ЛПЗ, виконаних на замовлення навчально-методичного центру.

Примеры дипломов Скадовского техникума ХГАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?