Стахановский машиностроительный техникум

Стахановський машинобудівний технікум – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.Підготовку молодших спеціалістів технікум веде за договорами: “Технікум – підприємства – студент” і “Технікум – студент”. Це дає можливість готувати спеціалістів під конкретне робоче місце як на основі державного замовлення так і з частковою оплатою.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Стаханове

___________________________________

Підприємства постійно з технікумом працюють у співдружності за підвищенням кваліфікації інженерно-технічних працівників з основ маркетингу, ринкової економіки, техніки безпеки і з інших напрямків, а в свою чергу підприємства є базою для проходження переддипломної практики, проведення лабораторно-практичних робіт, екскурсій.

За договорами з Центром зайнятості населення м. Стаханова проводилися курси з підготовки бухгалтерів.

Технікум має багату навчально-матеріальну базу. 11 аудиторій, 7 лабораторій обладнанні сучасними пристроями, устаткуванням, макетами, моделями, технічними засобами навчання, комп’ютерною технікою, верстатами с ЧПК, промисловими роботами вітчизняного та закордонного виробництва. Ведеться обладнання лабораторії з комп’ютерної техніки ЕОМ нового покоління.

Технікум працює у співдружності зі Стахановським вищим професійно-технічним училищем №82 і ПТУ №9. Викладачі технікуму на своїй учбовій базі проводять лабораторно-практичні заняття з учнями училищ, а викладачам училищ допомагають у розробці навчально-матеріальної документації по предметам машинобудівного профілю.

Примеры дипломов Стахановского машиностроительного техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

На сучасному етапі у технікуму навчаються студенти за 5 спеціальностями:

  • 5.05050302 “Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”
  • 5.05050401 “Зварювальне виробництво”
  • 5.05070201 “Виробництво електричних машин і апаратів”
  • 5.03050901 “Бухгалтерський облік”
  • 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”

5 + 3 = ?