Шосткинское медицинское училище

Вищий комунальний навчальний заклад “Шосткинське медичне училище” Сумської обласної ради – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” за спеціальностями “Сестринська справа”, “Лікувальна справа”, “Фармація” на базі 9 класів, 11 класів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Шостке

___________________________________

Училище забезпечує отримання студентами, які навчаються на базі 9 класів, повної загальної середньої освіти. За час існування училища підготовлено понад 1270 фахівців.

Велику роботу по підготовці кваліфікованих спеціалістів проводить колектив співробітників, який налічує 45 чоловік. 29 викладачів-сумісників. Викладачі-лікарі училища Шарун Г. В., Надєл В. О. та інші мають великий практичний досвід роботи.

З кожним роком зміцнюється матеріально-технічна база училища. В навчальному корпусі розташовано 32 кабінети та лабораторії для занять, функціонує 10 навчальних кімнат на базах ЦРЛ. Проведення теоретичних занять на фармацевтичному відділенні відбувається в аптеках міста.

В училищі є 2 комп’ютерних класи, бібліотека, спортивний, актовий зали, буфет. Крім того у нас працюють предметні гуртки, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності. Навчально-виховний процес відбувається згідно сучасних вимог підготовки фахівця. Викладачі ефективно використовують в своїй роботі інноваційні технології, навчання, особистістно зорієнтований підхід, педагогіку співпраці.

В училищі діє загін волонтерів при “Клініці, дружній до молоді”, який співпрацює з молоддю міста та центром інвалідів “Турбота”.

Примеры дипломов Шосткинского медицинского училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 2 = ?