Симферопольский кооперативный торгово-экономический колледж

Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж Кримспоживспілки (раніше – кооперативний технікум) – цей навчальний заклад знають в усіх куточках Криму і далеко за його межами.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Симферополе

___________________________________

Авторитет коледжу завжди був високий, і вчитися в ньому було престижно. З його стін за 45 років пішло у велике життя близько 35 тис. фахівців. Багато хто з них на практиці показали себе справжніми професіоналами, в даний час вони займають керівні посади в системі Кримспоживспілки.

Сьогодні споживча кооперація зацікавлена у фахівцях нової формації, що вміють працювати в жорстких умовах ринкової економіки, які мають високий рівень професійної підготовки, що вміють аналізувати і приймати обґрунтовані економічні рішення. Коледж готує саме такі кадри в галузі економіки, торгівлі, сфери послуг.

Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж – спадкоємець славних кооперативних традицій минулого, а його витоки як навчального закладу починаються з торгово-кооперативної школи, заснованої в 1928 році в м. Сімферополі.

У 1963 році за рішенням правління Укоопспілки на базі цієї школи був створений Сімферопольський кооперативний технікум. У 2003 році постановою правління Кримспоживспілки технікум реорганізований в кооперативний торговельно-економічний коледж.

Багаторічна, напрацьована і останнім часом значно оновлена матеріально-технічна база забезпечує продуктивну підготовку студентів та подальшу їх затребуваність на ринку праці. Працевлаштування випускників коледжу становить 70% від випуску, а це дуже хороший результат.

Педагогічним колективом коледжу розробляються і використовуються активні форми навчання (ділові ігри, диспути, кейс-методи, віртуальна практика, бінарні уроки), постійно проводяться заняття з використанням комп’ютерної техніки, лекції-презентації, працює система “Колоквіум”.

Примеры дипломов Симферопольского кооперативного торгово-экономического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 1 = ?