Севастопольский медицинский колледж им. Ж. Дерюгиной

Комунальний вищий навчальний заклад “Севастопольський медичний коледж імені Жені Дерюгіної” організовано одним з перших навчальних закладів у відновленому Севастополі в 1952 році як школу медсестер. У вересні 2007 року коледжу виповнилося 55 років від дня заснування.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Севастополе

___________________________________

В даний час Севастопольський медичний коледж готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” напряму 1201 “Медицина” за трьома акредитованими спеціальностями:

  • “Лікувальна справа”,
  • “Сестринська справа”,
  • “Акушерська справа”.

Крім того, наш навчальний заклад надає повну загальну середню освіту студентам, які були прийняті на основі базової загальної середньої освіти.

В даний час в Севастопольському медичному коледжі імені Жені Дерюгіної навчання студентів ведеться на 2 відділеннях 48 викладачами у складі 8 циклових комісій. У складі викладачів 3 кандидата медичних наук, 6 викладачів-методистів, 4 старших викладача, 14 викладачів вищої категорії.

У коледжі працюють викладачі, у яких вибір професії починався зі студентської лави. Закінчивши медичне училище, потім, отримавши лікарську освіту, вони повернулися викладати: Джусь Л. А., Федотова Н. К., Смирнова З. М., Боброва Т. І., Романенко А. А., Страхова І. С., Левченко І. П., Смирнова З. М, Сухарева Т. М.

Колектив коледжу пам’ятає минуле, реально оцінює сьогодення і впевнено дивиться в майбутнє. Місту потрібні медичні працівники – медичні сестри, фельдшери, акушерки. В 2006 році училище перетворено в комунальний вищий навчальний заклад “Севастопольський медичний коледж імені Жені Дерюгіної” – відповідно до реорганізації системи вищої освіти та розвитку ступеневої медичної освіти, що проводиться в Україні,

Колектив коледжу впевнений, що йде в правильному напрямку і готовий до подальшого творчого пошуку і копіткої повсякденної роботи.

Примеры дипломов Севастопольского медицинского колледжа им. Ж. Дерюгиной

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

8 + 0 = ?