Рубежанский политехнический колледж им. А. Е. Порай-Кошице ЛНУ

Відокремлений підрозділ “Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка” – один з найстаріших навчальних закладів регіону, який здійснює підготовку спеціалістів за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Рубежном

___________________________________

Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці входить до складу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, який є багатопрофільним навчальним закладом, що здійснює програму ступеневої освіти і фахової підготовки за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Соціальна інфраструктура коледжу включає 6 навчальних корпусів загальною площею 14985 кв. м, навчально-виробничі майстерні, господарські будівлі, 1 гуртожиток. Навчання студентів здійснюється у 43 кабінетах та 20 обладнаних спеціалізованих лабораторіях. Санітарно-технічний стан, умови експлуатації будівель та споруд відповідають нормативним вимогам.

Навчальна база коледжу включає 9 комп’ютерних класів на 124 місця, оснащених сучасними комп’ютерами, об’єднаних у локальну комп’ютерну мережу, яка підключена до мережі Internet. Створено власний сайт навчального закладу. Проведена комп’ютеризація роботи навчального, методичного відділів, бухгалтерії.

Примеры дипломов Рубежанского политехнического колледжа им. А. Е. Порай-Кошице ЛНУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

7 + 1 = ?