Ржищевский строительный техникум

Ржищівський будівельний технікум – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.Якщо ви молоді, сповнені сил, енергії та завзяття і хочете звести власними руками власний дім, але не знаєте, як, моя вам порада: їдьте у Ржищівський будівельний технікум. Добиратися туди легко: з Києва, від автостанції “Видубичі” або від ст. метро “Контрактова площа” прямо до вузу курсують сучасні маршрутки. Тут абітурієнтів чекає денна та заочна форма навчання і відповідно будівельне та економічне відділення. Особливою популярністю останнім часом користується будівельне відділення: наша рідна економіка нарешті зводиться на ноги, що неабияк радує як викладачів, так молодь і їх батьків.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Ржищеве

___________________________________

Особливо цікавляться цим вузом юнаки і дівчата Миронівського, Богуславського, Обухівського, Переяслав-Хмельницького, Іванівського районів, міст Біла Церква, Кагарлик, Канів, для котрих технікум готує відповідні кадри. І не тільки для них, а й для підприємств Києва, тому молоді кияни є теж серед своїх ровесників. Може, там бракує своїх будівельних вузів?

Ні. Крім доброї репутації вузу, юнь тут приваблюють значно нижчі, ніж у столиці, річні розцінки за навчання (денна форма – 2500-3000 гривень, заочна – 2200-3000 гривень), здешевлене харчування у їдальні, недороге житло, репутація міста студентів, яку підтримують місцеві гуманітарний коледж, індустріально – педагогічний технікум і технічний ліцей. Здорова конкуренція – теж неабиякий аргумент у виборі саме “свого” вузу. І, звичайно, приваблює юнацька романтика. Бо розташований технікум на високому мальовничому березі Дніпра за п’ять кілометрів від Ржищева і нагадує своєрідне “містечко в місті”:

  • 3 навчальних корпуси,
  • 5 гуртожитків на 800 місць,
  • 2 спортзали,
  • стадіон,
  • 3 комп’ютерних класи,
  • бібліотека із книжковим фондом у 60 тисяч примірників,
  • читальний зал на 60 місць,
  • є своє тепло – і водопостачання та водовідведення.

Стати студентом денної форми навчання можна як після 9, так і після 11 класів. Професії техніка-будівельника-експерта 9-класникам треба вчитися 3 роки 10 місяців, 11-класникам – 2 роки і 10 місяців. Дипломованим економістом чи бухгалтером перші стають за 2 роки 10 місяців, другі – за рік і 10 місяців. У заочників (прийом тільки після 11 класів) до омріяних дипломів уже згадуваних техніків-будівельників йдуть 2 роки 10 місяців, економістів – 1 рік 10 місяців.

Після закінчення навчання багато хто знову продовжує свою освіту в цьому закладі. Тільки вже як студенти філіалів Київського Національного університету будівництва та архітектури (спеціальність “Менеджмент організації”, “Міське будівництво”) і Київської академії міжнародної економіки і міжнародних відносин (спеціальності “Облік та аудит” і “Економіка підприємства”). З цими вузами теж укладено відповідні договори, від котрих виграють всі три зацікавлені сторони: студенти – економію коштів та часу, технікум – додаткову копійку, київські вузи – здібне поповнення.

Примеры дипломов Ржищевского строительного техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 7 = ?