Ровенский базовый медицинский колледж

Рівненський державний базовий медичний коледж є одним із перших в області серед закладів І-ІІ рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Ровно

___________________________________

З 1999 року Рівненське базове медичне училище набуває нового значення, піднімається на вищу сходинку, одержавши другий рівень акредитації. А рішенням Державної акредитаційної комісії України від 13 квітня 1999 року отримує статус медичного коледжу.

Враховуючи тенденції розвитку медичної школи області, реорганізація закладу спрямована на тісну співпрацю наукової та практичної медицини. Власне, підготовка до реформування середньої спеціальної медичної освіти на Рівненщині розпочалася ще в 1998 році, коли училище очолив його випускник 1977 року доктор медичних наук, професор Ростислав Олексійович Сабадишин. Використовуючи здобутки минулих років, він намагається, не втрачаючи попередніх надбань, піднести рівень освіти у медичному коледжі до світового рівня.

Рівненський медичний коледж готує кадри медичних працівників за спеціальностями: лікувальна справа, сестринська справа (спеціаліст та бакалавр), лабораторна діагностика, медико-профілактична справа, стоматологія ортопедична і фармація. Навчання здійснюється як за держзамовленням, так і на контрактній основі. За роки існування коледжу підготували понад 12 тисяч молодших медичних спеціалістів. Нині в коледжі навчається 1632 студенти.

Структуру освітнього процесу коледжу складають шість відділень та 12 циклових методичних комісій. Студенти Рівненського державного медичного коледжу проходять навчально-виробничу практику на базі кращих лікувально-профілактичних закладів м. Рівного та області, в яких з цією метою обладнано 42 навчальні кімнати. Такий підхід дозволяє наблизити рівень викладання дисциплін до вимог практичної охорони здоров’я.

1998 року в коледжі впроваджено стипендію Президента України. Першим стипендіатом стала випускниця відділення “Лікувальна справа” Олена Охмак. Впродовж останніх років значно зросла матеріальна та навчально-наукова база коледжу, підвищився науковий рівень викладацького складу, вдосконалюються форми й методи навчально-методичної та наукової роботи. Загалом, зріс престиж навчального закладу. У 2001 році на баланс коледжу міською та обласною адміністрацією передано навчальний корпус загальною площею 3502 квадратних метри, в якому після проведених сучасних ремонтних робіт облаштовані затишні лекційні аудиторії, навчальні кімнати та лабораторії.

Примеры дипломов Ровенского базового медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?