Полтавский техникум пищевых технологий НУХТ

Полтавський технікум харчових технологій НУХТ – провідний державний вищий навчальний заклад І рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів для харчової промисловості.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Полтаве

___________________________________

Технікум харчових технологій створений 5 жовтня 1930 року як Полтавський технікум м’ясної промисловості.

За 81 рік діяльності Полтавський технікум харчових технологій перетворився з різнопрофільного на навчальний заклад, де сьогодні на п’яти відділеннях готують спеціалістів для переробної м’ясної та молочної галузей України відповідно до європейських стандартів.

Навчально-виховний процес у Полтавському технікумі харчових технологій НУХТ органічно поєднує два аспекти: навчальний і виховний. Навчальна частина процесу охоплює організацію пізнавальної діяльності студента та управління нею. Основним призначенням цього напрямку є створення сприятливих умов для засвоєння студентами певних знань, умінь та навичок, які необхідні для ефективного опанування обраною спеціальністю.
У технікумі працює 53 штатних викладачі, з них: один кандидат технічних наук Палаш А. А. – директор технікуму, 11 відмінників освіти і науки України, викладачів вищої категорії – 37 осіб (69,8)%, першої категорії – 4 особи (7,5)%, другої категорії – 6 осіб (11,3%), спеціалістів – 6 (11,3)%, старших викладачів – 1 чол., викладачів-методистів – 12. Два викладачі нагороджені нагрудним знаком “А. С. Макаренко”.

Примеры дипломов Полтавского техникума пищевых технологий НУХТ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 2 = ?