Путивльский педагогический колледж им. С. В. Руднева

Педагогічний коледж сьогодні – це навчальний заклад акредитований за І рівнем, має ліцензію і сертифікат на впровадження освітньої діяльності за рівнем повної і базової середньої освіти та ліцензію на впровадження освітньої діяльності “Оператор комп’ютерного набору”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Путивле

___________________________________

На даний час в коледжі навчається 760 студентів, працює 80 викладачів, з них нагороджено знаком “Відмінник освіти і науки України” – 40 осіб, присвоєно звання “Старший викладач” – 10 осіб, “Викладач-методист” – 4 особи.

Щорічно коледж випускає понад 200 молодих спеціалістів. Багато з них продовжують навчання в Сумському та Глухівському педагогічних університетах.

Коледж здійснює підготовку спеціалістів за державним і регіональним замовленням, а також за договорами з юридичними і фізичними особами.

На сучасному етапі головними завданнями коледжу є:

  • підготовка спеціалістів, які б поєднували високу професійну компетентність з науковою і загальнокультурною підготовкою і задовольняли потреби освіти;
  • проведення профорієнтаційної роботи і підготовка до навчання в коледжі;
  • здійснення культурно-освітньої, інформаційної діяльності;
  • виховання всебічно обдарованої особистості майбутнього вчителя, патріота свого народу, з високою громадянською і політичною культурою та глибокими професійними знаннями і моральними якостями.

Навчальний процес проходить у просторих, добре облаштованих аудиторіях. Комп’ютерні класи обладнані сучасною комп’ютерною технікою.

Путивльський педагогічний коледж має бібліотеку, спортивні зали, гуртожиток, яким забезпечуються всі студенти, їдальню.

Педагогічна практика – найважливіша складова професійної підготовки майбутніх вчителів та вихователів. Успіх практичної підготовки студентів набагато в чому залежить від співдружності коледжу з базовими навчально-виховними закладами. Багато років коледж співпрацює з загальноосвітніми школами І-ІІІ ст. № 1, № 2; цікаву виховну та шефську роботу проводять студенти на базі школи-інтернату; ознайомитися з методикою розвиваючого навчання студенти мають змогу в навчально-виховному комплексі міста, виховна робота також проходить на базі центру виховної роботи.

Протягом десяти останніх років кращі студенти коледжу мають змогу проходити літню практику на базі ДОТу “Піонер” м. Євпаторія.

Примеры дипломов Путивльского педагогического колледжа им. С. В. Руднева

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

7 + 0 = ?