Погребищенский медицинский колледж

Погребищенський медичний коледж – вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації. Коледж готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” з напрямку “Медицина” за спеціальностями “Лікувальна справа”, “Сестринська справа”, “Акушерська справа”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Погребище

___________________________________

Коледж знаходиться на одній території з районною лікарнею, що дає змогу максимально оптимізувати навчально-виховний процес.

Навчальний процес забезпечують 32 навчальних кабінети, 10 лабораторій та 14 навчальних кімнат у відділеннях лікарні.

Окрім учбових кімнат в коледжі діють тренажерні кабінети, які допомагають студентам у відпрацюванні практичних навичок і удосконаленні техніки їх проведення.

Навчально-матеріальна база коледжу забезпечує ефективне ведення навчального процесу, виконання лабораторно – практичних робіт, передбачених діючими програмами.

Щорічно навчальне обладнання оновлюється. Проводяться поточні та капітальні ремонти навчальних аудиторій.

Виховна робота коледжу базується на традиціях і звичаях українського народу, вивченні його історичної та культурної спадщини, формуванні у студентів високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, поваги до державних символів України. Соціальне здоров’я молоді значною мірою залежить від того, як вона проводить вільний від навчання час. Для цього організовується цілісний освітній простір, який створив би умови для наповнення внутрішнього світу молодої людини.

Формування високої моральної культури у студентської молоді набуло особливої актуальності. Слід приділяти увагу нейтралізації недружніх інформаційних впливів на молодіжне середовище в інформаційній сфері.

Примеры дипломов Погребищенского медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 6 = ?