Диплом ПБМК

Полтавский базовый медицинский колледж

Комунальний вищий навчальний заклад I рівня акредитації “Полтавський базовий медичний коледж”.Сьогодні у розпорядженні 570 юнаків і дівчат 28 обладнаних у відповідності до вимог навчального процесу кабінетів і лабораторій, читальний зал і бібліотека, фонд якої – 56 тисяч книг (навчальна, наукова, політична та художня література), актовий зал на 100 місць, студентське кафе, 2 комп’ютерних класи з підключенням до мережі Інтернет.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Полтаве

___________________________________

Навчальну, виробничу і переддипломну практику студенти коледжу проходять на базах 30 лікувально-профілактичних закладів м. Полтави та області. При деяких лікарнях – онкологічному диспансері, обласній клінічній лікарні, міській дитячій лікарні – організовані навчальні комплекси, що мають кабінети доклінічної практики, аудиторії, санітарно-гігієнічні та лаборантські кімнати. Комплекси забезпечені аудіо-, відео-, комп’ютерною технікою, предметами догляду за хворими, фантомами, муляжами, комплексами методичного забезпечення теоретичних та практичних занять.

Помітна позитивна динаміка і в зміцненні матеріально-технічної бази коледжу. Триває реконструкція, переобладнання та модернізація кабінетів і лабораторій. Значно розширилася мережа навчальних кімнат на клінічних базах. Кабінети поповнюються потрібними для виробничого процесу приладами, реактивами, закуповується комп’ютерна техніка.

Фізичну культуру, фізичне виховання колектив коледжу розглядає як частину загальної культури людини, адже за своєю соціальною роллю фізична культура завжди була і є одним із найважливіших і обов’язкових засобів виховання людини. Крім обов’язкових занять фізичною культурою, у коледжі щорічно організовуються спортивні свята, проводяться Дні здоров’я, спортивні змагання з багатьох видів спорту. Велика увага в коледжі приділяється практичній роботі студентів

У коледжі розроблені досконалі алгоритми з техніки виконання різних процедур і маніпуляцій, підготовлені спеціальні набори муляжів, інструментів, приладів догляду за хворими. Навчальна виробнича та переддипломна практики студентів коледжу проходять на базах лікувально-профілактичних закладів міста Полтави та області, що дозволяє виконання програми підготовки фельдшерів та медичних сестер у повному обсязі відповідно до сучасних вимог.

Примеры дипломов Полтавского базового медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 0 = ?