Прилуцкое медицинское училище

Прилуцьке медичне училище Чернігівської обласної ради – один з найстаріших навчальних закладів області, заснований в 1927 році.За час існування Прилуцького медичного училища підготовлено більше 5 тисяч медичних працівників: медсестер, фельдшерів, акушерок.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Прилуках

___________________________________

чилище сьогодні – це майже 400 студентів, які навчаються в сучасно обладнаних навчальних кабінетах, лабораторіях, кабінетах на клінічних базах. До послуг студентів буфет, бібліотека з фондом більше 29 000 книг, читальний, актовий, спортивний зали.

Училище розташоване в 2 навчальних корпусах, має 17 навчальних кабінетів, 4 лабораторії.

Бібліотека училища налічує понад 29000 примірників, підключена до мережі Інтернет.

Училище має буфет, спортивний та актовий зал.

В училищі створена цілісна система практичної підготовки майбутніх молодших спеціалістів. В цьому питанні перш за все увага приділяється якості проведення практичних занять, їх матеріально-технічного забезпечення.

В закладі прекрасно оформлені кабінети доклінічної практики з сестринської справи, терапії, хірургії та основ реанімації, планування сім’ї, педіатрії, військово – медичної підготовки, акушерства і гінекології, фармакології, біології і медичної генетики та інші.

Крім вказаних кабінетів, практичні заняття проходять у 10 навчальних кабінетах, які розміщені у ЛПУ міста: міській лікарні, міській поліклініці, шкіряно-венерологічному відділенні, міській і районній СЕС, амбулаторіях сімейного лікаря, станції швидкої допомоги, дитячій лікарні, Прилуцькій районній лікарні.

Практичними базами училища є Прилуцькі міська та дитяча лікарня, центральна районна лікарня, а також Ічнянська, Талалаївська, Срібнянська, Варвинська центральні районні лікарні.

Примеры дипломов Прилуцкого медицинского училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 8 = ?