Политехнический колледж ЛНАУ

На Сході України, в місті Луганську, розташований Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету.Сьогодні – це сучасний навчальний заклад, де фахову підготовку ведуть висококваліфіковані викладачі. На всіх формах навчання (денна і заочна) навчається близько 2000 студентів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Луганске

___________________________________

Свою діяльність Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету розпочав у 1961 році, коли на базі школи майстрів сільськогосподарського будівництва було відкрито Луганський технікум сільськогосподарського будівництва. За час свого існування навчальний заклад змінював декілька разів свою назву і статус. Остання якісна зміна відбулася у 2005 році, коли, згідно з наказом Міністерства аграрної політики України він був реформований у Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету.

За всі роки освітньої діяльності зі стін коледжу вийшло близько 25000 висококваліфікованих фахівців. З перших днів свого існування коледж був і залишається технічним навчальним закладом, який пройшов 50-літній шлях становлення і вдосконалення.

Головним завданням нашого навчального закладу є забезпечення професійної, загальної та загальнокультурної підготовки студентів.

Примеры дипломов Политехнического колледжа ЛНАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 6 = ?