Педагогический колледж ЧНУ

Педагогічний коледж Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Черновцах

___________________________________

Для занять створена належна матеріальна база: кабінети для групових та індивідуальних занять, нотна бібліотека, малий концертний зал, хоровий, оркестровий та технічних засобів навчання класи, кабінети духових інструментів та бандури.

Студенти відділу за роки навчання опановують гру на баяні, акордеоні, фортепіано, бандурі, сопілці, духових інструментах; отримують ґрунтовні знання із загальноосвітніх та музично-теоретичних дисциплін; оволодівають основами вокального, диригентсько-хорового та хореографічного мистецтв, а також беруть участь у різноманітних конкурсах, фестивалях та концертах.

Працює кілька хорів: народний мішаний, жіночий, чоловічий, ансамблі бандуристів, “Ліра”, ансамбль народних інструментів, народний вокально-інструментальний гурт викладачів “Джерело”.

На відділі працює чотири предметно-методичні комісії.

Дружний, згуртований колектив ПМК викладачів народних інструментів гармонійно поєднує в собі досвід, глибокі професійні знання, мудрість старшого покоління та ентузіазм молоді.

Навчально-виховний процес забезпечують 5 викладачів. Це спеціалісти вищої категорії, викладачі-методисти Алексєєва Л. І., Бензар Л. Г., Овчар А. Л. та молоді викладачі – спеціалісти І категорії Кирстюк С. П. і Топорець В. А. Очолює комісію спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Алексєєва Л. І.

Якісний склад викладачів свідчить про їх спроможність ґрунтовно і оперативно вирішувати завдання навчання та виховання студентів в умовах реформ, перебудов і нововведень.

Примеры дипломов Педагогического колледжа ЧНУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 2 = ?