Первомайский индустриально-педагогический техникум

Первомайський індустріально-педагогічний технікум є державним вищим навчальним закладом І рівня акредитації, підпорядковується Міністерству освіти і науки України. Створення і функціонування  технікуму обумовлено потребами підготовки кадрів для системи професійно-технічної освіти Луганської області та України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Первомайске

___________________________________

За час існування навчальним закладом було підготовлено більше 5 тис. кваліфікованих робітників і 745 майстрів виробничого навчання, 490 молодших спеціалістів з бухгалтерського обліку.

Досягненням навчального закладу є створення навчального торговельно-виробничого об’єднання (НТВО), до складу якого входять такі навчальні майстерні, як студентське кафе “Ольвія”, навчальний магазин “Лакомка”, кондитерський та пекарський цехи, студентська їдальня.

Наявність НТВО дозволяє забезпечити підготовку фахівців високого професійного рівня, тому рейтинг випускників технікуму завжди високий на ринку праці як у своєму місті, так і містах області.

Технікум має потужну матеріально-технічну базу: навчальний комплекс, гуртожиток, суспільно-побутовий комплекс, спортивну залу, бібліотеку, читальну залу, 4 комп’ютерні класи.

Примеры дипломов Первомайского индустриально-педагогического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 0 = ?