Ореховский сельскохозяйственный техникум

Оріхівський сільськогосподарський технікум – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.Навчально-виховний процес забезпечують 72 викладача та 7 майстрів виробничого навчання. Колективом успішно керує директор технікуму В. А. Наранович.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Орехове

___________________________________

Заняття в Оріхівському сільськогосподарському технікумі проводяться в трьох учбово-лабораторних корпусах, в яких розміщені 18 лабораторій, 21 кабінет, бібліотека з читальним залом, чотири комп’ютерні класи з виходом в Internet.

Технікум має навчально-виробничі майстерні, три спортивні зали, два сучасні гуртожитки на 240 місць кожний, їдальню на 220 місць, більш як 400 га пашні. Працює музей історії технікуму, проводяться виставки науково-технічної та художньо-естетичної творчості студентів та викладачів.

Сьогодні в технікумі оволодівають знаннями на денному та заочному відділеннях більше як 1000 студентів. Вони освоюють такі спеціальності:

  • “Бухгалтерський облік”;
  • “Організація виробництва”;
  • “Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва”;
  • “Комерційна діяльність”.

Після закінчення технікуму наші випускники можуть продовжити навчання у філіалі “Класичного приватного університету” при технікумі (заочна форма навчання).

Примеры дипломов Ореховского сельскохозяйственного техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 7 = ?