Никопольске педагогическое училище КНУ

Нікопольське педагогічне училище Державного вищого навчального закладу “Криворізький національний університет” – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Никополе

___________________________________

Адміністрація училища здійснює стратегічну програму реформування інформаційного оснащення навчального процесу з метою максимального забезпечення потреб його учасників у сучасних видах наукової, навчально-методичної, світоглядної інформації.

Студенти училища є учасниками і призерами регіональних олімпіад, фестивалів, Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, посідають перші та призові місця у спортивних змаганнях серед ВНЗ Дніпропетровської області.

Визначальним принципом виховної системи училища є взаємозв’язок впливів відносин студента з родиною, куратором, соціальними об’єктами, довкіллям. Проведення на високому рівні тематичних виховних годин, зустрічей, екскурсій, зборів допомагають майбутнім педагогам напрацьовувати досвід в їх проведенні, залучають до пошуку нових ідей, удосконалюють майстерність, розвивають цікавість та спостережливість, вміння застосовувати отримані знання та навички на педагогічній практиці в школі, дитячому садку та оздоровчих таборах.

Серцевиною виховного процесу є особистість – її нахили, здібності, духовні потреби, інтереси, характер, самосвідомість. Тому всі виховні заходи, які проводяться в училищі спрямовані саме на розкриття творчого потенціалу студентів, можливість різнобічно проявити себе. Цьому сприяють проведення тематичних бесід, дискусій, круглих столів, творчих конкурсів, фестивалів, концертів; робота гуртків художньої самодіяльності: танцювального колективу “Модерн”, вокальних ансамблів “Гармонія” та “Соло”, капели бандуристів “Нікопольчанка”, фольклорного ансамблю “Веселка”, гуртку образотворчого мистецтва “Витинанка”; спортивні клуби та секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, шахового клубу. Студенти училища активні учасники міських, регіональних студентських форумів та молодіжних програм: “Студентська весна”, “Студент року”, “Кроки до професії”, “Голос народу” тощо.

Співпраця студентів в громадських організаціях міста та училища формує у студентів почуття відповідальності, значущості, причетності до сьогодення, духовної, культурно-мистецької еліти створює унікальне середовище координації та інтеграції всіх ланок виховної роботи.

Училище для педагогів – місце творчого натхнення, а для студентів – школа радості. Тому в колективі панує атмосфера довіри, почуття єдиної сім’ї педагогів-однодумців, повсякденна праця яких – це вічне горіння, творчість, покликання, вища категорія людського призначення на землі. І якщо запитати в чому секрет успіху такої життєдайної енергії, великого творчого потенціалу, наснаги та вміння педагогічного колективу, – то це і історичне минуле, і бурхливе сьогодення, і віра у майбутнє освіти України, що допомагають осмислити сенс життя.

Примеры дипломов Никопольского педагогического училища КНУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 2 = ?