Новобугский колледж НГАУ

Новобузький коледж Миколаївського державного аграрного університету – один із старих сільськогосподарських навчальних закладів на Миколаївщині.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Новобугске

___________________________________

В коледжі є велика актова зала, де проводяться урочисті збори, уроки мужності, тематичні вечори, конференції. Організовуються і проводяться походи в місцевий музей. Весь викладацький колектив прагне, щоб із стін коледжу виходили не тільки хороші спеціалісти сільськогосподарського виробництва, а всебічно розвинені молоді люди.

У коледжі є найбільша в місті Новий Буг спортивна зала, спортивний комплекс, тир. Поряд – великий стадіон для проведення усіх видів спортивних змагань.

У навчальному процесі використовуються активні форми: ділові ігри, уроки на виробництві, екскурсії, на уроках використовуються ТЗН, обчислювальна техніка, з вересня 2003 р. в навчальний процес впроваджена модульно-рейтингова технологія навчання. Дипломні роботи виконуються на реальній основі, щоб їх можна було використати на практиці.

Всю учбово-методичну роботу очолює методична рада, на засіданнях якої заслуховуються звіти викладачів з методичної роботи, про стан викладання навчальних предметів, організації виховної роботи.

Виробнича практика є важливою складовою частиною навчального процесу. Вона проходить в господарствах Миколаївської області, а також в лабораторіях, майстернях технікуму та учбово-дослідному господарстві. В 2004 р. навчально-матеріальна база коледжу поповнилась за рахунок передачі до коледжу виробничих майстерень і МТП Новобузької “Райсільгоспхімії”. За час проходження практики учні одержують робітничі професії.

Примеры дипломов Новобугского колледжа НГАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 0 = ?