Межрегиональное высшее профессиональное училище связи

Сьогодні Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку – це найсучасніший заклад професійно-технічної освіти м. Києва, який має 4 навчальних корпуси загальною площею 12,945 м. кв. Навчальний процес відбувається у 23 модернізованих кабінетах, 2 лабораторіях, 12 майстернях (загальна площа яких становить 3.600 м. кв.).

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

За 85 років своєї діяльності училище змінило декілька назв, пережило евакуацію, важкі часи застою та занепаду, об’єднання з ПТУ № 14, але ніколи МВПУ зв’язку не змінювало свого призначення – готувати кваліфікованих робітників за сучасними професіями, потрібними людям та Україні. Це наші випускники працюють на заводах “Ленінська кузня”, “Більшовик”, “Арсенал”, “Аналітприлад”, “Квазар-мікро”, “Маяк”, у поштових відділеннях КМД УДППЗ “Укрпошта”, КОД УДППЗ “Облпошта”, ДОПП УДППЗ “Укрпошта” та телефонних станціях ВАТ “Укртелеком” м. Києва та регіонів України, у інформаційних відділах та службах діловодства, багатьох державних та бізнесових структурах, міністерствах, відомствах. Колективу училища завжди були притаманні висока професійна майстерність, відповідальність, культура і поважане ставлення до учнів та їх праці, запровадження принципів родинної педагогіки та толерантності.

чилище має буфет на 30 осіб, бібліотеку з книжковим фондом у 50 тис. примірників, читальний зал на 25 місць, спортивну залу площею 630 м. кв., гуртожиток на 192 місця. В училищі працюють навчальний салон-перукарня, навчальне кафе-бар, постійно діюча виставка “Учні професійно-технічних училищ – киянам”, де організована учнівська інформаційна служба, що надає оперативні дані про професійно-технічні навчальні заклади міста Києва.

Створена локальна комп’ютерна мережа, яка об’єднує понад 180 комп’ютерів. Учні мають доступ до мережі Інтернет, створюється учнівська теле- і радіостудія. В училищі активно працює учнівська соціальна служба.

Контингент учнів на 1 вересня 2011 року становив 1050 чоловік.

Ті, хто закінчив наш навчальний заклад, гідно несуть звання випускників училища, чимало з них стали талановитими фахівцями, керівниками виробництва, навчають та виховують молодь.

Примеры дипломов Межрегионального высшего профессионального училища связи

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

8 + 0 = ?