Николаевский политехнический колледж

Коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, державної форми власності, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, має ліцензію на підготовку молодших спеціалістів з 10 спеціальностей обсягом 245 осіб на денній і 345 – заочній формах навчання, а також сертифікат ДАК про їх акредитацію. Всі напрями підготовки повністю забезпечені програмами навчання, методичними розробками, навчальною літературою. Під час святкування 75 – річного ювілею коледжу студентські кореспонденти взяли інтерв’ю у його директора, Лютого Олександра Павловича.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Николаеве

___________________________________

Коледж має розвинену навчальну, дослідну, матеріально-технічну та побутову бази. Навчання проводиться в аудиторіях та комп’ютерних класах із застосуванням новітнього програмного забезпечення на основі сучасної комп’ютерної бази: виділений канал Internet, комплексна структурна кабельна система зв’язку, яка об’єднає в єдину інтегровану мережу необмежену кількість комп’ютерів коледжу, забезпечуючи зручність роботи студентів та викладачів.

Науково-дослідну, педагогічну діяльність здійснюють висококваліфіковані викладачі. У коледжі працюють: сучасна бібліотека з широким вибором літератури та читальною залою; комп’ютерні класи, Internet – клуб; лекційні аудиторії, комплексні лабораторії, актова зала, медичний пункт, спортивний зал. До послуг студентів предметні гуртки, клуби за інтересами, можливість отримати робочу спеціальність.

Велика увага у коледжі приділяється формуванню цілісної всебічно розвинутої особистості, відданої інтересам держави, утвердженню національної свідомості, любові до рідної землі, вихованню поваги і шанобливого відношення до історії та культури свого народу. Велика увага приділяється естетичному вихованню студентів. Діє студентський клуб, працюють різноманітні гуртки.

Фізична культура і спорт у коледжі спрямовані на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей студентів з метою гармонійного формування особистості. Особлива увага приділяється організації і проведенню спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи.

Щорічно в навчальному закладі проводиться спартакіада з 7 видів спорту. Постійно працюють спортивні секції з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, плавання, футболу, легкої атлетики, шахів та атлетичної гімнастики. Збірні команди коледжу беруть активну участь в обласній спартакіаді, яка проводиться серед ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації та посідають в ній призові місця.

Примеры дипломов Николаевского политехнического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 2 = ?