Мукачевский кооперативный торгово-экономический колледж

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Мукачево

___________________________________

Денне відділення:

  • 5.03050901 Бухгалтерський облік ліцензований обсяг 90 осіб (на базі неповної і повної загальної середньої освіти). Обіймає посади бухгалтера, головного бухгалтера, податкового інспектора, інспектора-ревізора.
  • 5.03051001 Товарознавство та комерційна діяльність ліцензований обсяг 90 осіб (на базі неповної і повної загальної середньої освіти). Обіймає посади товарознавця, торговельного інспектора, агента, брокера на підприємствах гуртової та роздрібної торгівлі. Спеціалізація Товарознавство в митній справі (на базі повної загальної середньої освіти). Обіймає посади митного брокера, декларанта на підприємствах торгівлі, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, на митниці. Термін підготовки на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки.
  • 5.14010102 Ресторанне обслуговування ліцензований обсяг 60 осіб (на базі повної і неповної загальної середньої освіти). Обіймає посади адміністратора, адміністратора залу, метрдотеля. Термін підготовки на базі неповної загальної середньої освіти − 3 роки, на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки.

Заочне відділення:

  • 5.03050901 Бухгалтерський облік (на базі повної загальної середньої освіти).
  • 5.03051001 Товарознавство та комерційна діяльність (на базі повної загальної середньої освіти). Термін підготовки на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки. Термін підготовки на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника − 1,5 роки.
  • 5.14010102 Ресторанне обслуговування. Термін підготовки на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки. Підготовка здійснюється на договорній основі з юридичними і фізичними особами з повною оплатою вартості навчання, та за державним (цільовим) замовленням за направленнями підприємств та організацій споживчої кооперації.

Примеры дипломов Мукачевского кооперативного торгово-экономического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 0 = ?