Николаевский колледж бизнеса и права ПУЭТ

Миколаївський коледж бізнесу і права Вищого навчального закладу Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі” – це навчальний заклад, який має все необхідне для підготовки кваліфікованих спеціалістів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Николаеве

___________________________________

На всіх рекламних продукціях Миколаївського торгово-економічного кооперативного технікуму читаємо, колись урочисто заявлену студентами фразу: “Тут ви захочете вчитися!”.

Що ж приваблює сюди молодь? Мабуть атмосфера приязні, доброти і разом з тим вимогливості, що царять у технікумі, затишок і порядок у кабінетах і лабораторіях, а головне – сучасні технології навчання, можливості реалізувати свої вміння і здібності у навчанні, на сцені, спортивному майданчику. Врешті, можливість жити справжнім бурхливим студентським життям.

Запорукою всього цього – тісна співпраця і спільні зусилля педагогічного та студентського колективу, адміністрації, студентської ради та профкому, збереження і розвиток добрих національних освітянських традицій і впровадження новітніх технологій навчання.

За 41 рік технікум підготував 17386 фахівців. Свого часу технікум закінчили голова правління Миколаївської облспоживспілки Білоус Іван Андрійович, голови правлінь 4 провідних райспоживтовариств, багато керівників та головних бухгалтерів, провідних фахівців кооперативних організацій, фінансових та банківських установ, підприємств торгівлі та ресторанного господарства, юридичних служб, судових і правоохоронних органів нашої області.

Широко застосовується проблемний метод навчання, заняття-презентації, рольові та ділові ігри, диспути тощо. Традиційними стали лекційні і практичні заняття з використанням інтерактивної дошки, комп’ютерної техніки і відповідних інформаційних та мультимедійних програм.

Примеры дипломов Николаевского колледжа бизнеса и права ПУЭТ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 0 = ?