Марганецкий колледж Национального горного университета

Марганецький коледж Державного вищого навчального закладу “Національний гірничий університет” забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців за напрямами і спеціальностями, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від р. №1719 “Про перелік напрямів, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра” (зі змінами), від 24.05. 1997 р. № 507 “Про перелік напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями” (зі змінами) та від № 839 “Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Марганецке

___________________________________

До Марганецького коледжу для здобуття всіх кваліфікацій приймаються громадяни України.

Марганецький коледж виконує освітню діяльність за ліцензією Міністерства освіти і науки України від 17.12. 2007 р. серії АГ № 508032 за статусом вищого навчального закладу I рівня акредитації і видає документи про вищу освіту державного зразка.

Марганецький коледж здійснює прийом на навчання відповідно до Закону України “Про вишу освіту” від 17.01. 2002 р. № 2984-ІІІ, Положення про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.01. 1998 р. № 65.

Відбір проводиться за конкурсом з числа професійно-орієнтованої молоді у межах ліцензованого обсягу місць на освітньо-професійні програми підготовки: молодшого спеціаліста – для здобуття неповної вищої освіти за спеціальністю та кваліфікації молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти або базової загальної середньої освіти з наданням можливості одночасно здобувати повну загальну середню освіту;

Марганецький коледж приймає осіб, які здобули неповну загальну середню освіту на І курс та осіб, які здобули повну загальну середню освіту на ІІ курс на вакантні місця для поповнення академічних груп.

Примеры дипломов Марганецкого колледжа Национального горного университета

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 2 = ?