Диплом МИХМД

Диплом Института художественного моделирования и дизайна им. Сальвадора Дали

Інноваційний підхід до мистецької освіти в Мистецькому інституті художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі полягає у поєднанні класичної академічної школи художньої майстерності з новітніми креативними системами майстер-класів, семінарів, практикою та стажуванням у провідних фірмах, та підприємствах України та зарубіжжя.

Напрямки співпраці з виробництвом пов’язані з подальшим працевлаштуванням студентів та безпосередньою можливістю вчитись та працювати одночасно.

Практично всі завдання, що надаються студентам в Мистецькому інституті художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі для опрацювання в період навчання, – є реальними замовленнями роботодавців. Таким чином майбутні фахівці мають можливість об’єктивної оцінки ринку мистецьких замовлень, а також конкурентну можливість ще під час навчання отримати запрошенням на перспективну роботу за фахом.

Після закінчення Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора видається диплом державного зразка та диплом міжнародного зразка (англійською мовою).

Протягом навчання студенти отримують не тільки фундаментальні (академічні) знання, але й можливість втілення творчих ідей (практичні навички). В Мистецькому інституті художнього моделювання та дизайну створюються всі умови для формування молодого покоління українських дизайнерів — законодавців альтернативного мистецтва ХХІ століття.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Тип навчального закладу: Інститут
Форма власності: приватна
Рівень акредитації: IV
Вартість навчання на рік (грн.): від 18500 до 23000 (може змінюватися)
Форма навчання: денна, заочна, заочно-дистанційна
Кваліфікаційний рівень: бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів: 1000
Місто: Київ

Примеры дипломов Института художественного моделирования и дизайна им. Сальвадора Дали

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 4 = ?