Диплом ЛТЭК

Львовский технико-экономический колледж НУ ЛП

Львівський техніко-економічний коледж започаткував свою історію з Львівського технікуму комунального будівництва, який був створений майже 70 років тому. У 2006 р. Львівський державний техніко-економічний коледж увійшов як структурний підрозділ до складу НУ “Львівська політехніка”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Львове

___________________________________

Львівському техніко-економічному коледжі НУ ЛП готують за такими спеціальностями:

  • 5.050111 – “Бухгалтерський облік” (денне, заочне відділення) – 1 рік 10 міс., 2 роки 10 міс.;
  • 5.050107 – “Економіка підприємства” (денне, заочне відділення) – 1 рік 10 міс., 2 роки 10 міс.;
  • 5.060100 – “Правознавство” (денне, заочне відділення) – 3 роки;
  • 5.092110 – “Будівництво та експлуатація будівель і споруд” (денне, заочне відділення) -3 роки 6 міс., 2 роки 6 міс.;
  • 5.092123 – “Обслуговування устаткування та систем газопостачання” (денне, заочне відділення) – 3 роки 6 міс., 2 роки 6 міс.;
  • 5.092124 -“Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції” (денне, заочне відділення) – 3 роки 6 міс., 2 роки 6 міс.;
  • 5.092125 -“Обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання” (денне відділення) – 3 роки 6 міс., 2 роки 6 міс.;
  • 6.050100 – “Облік і аудит” (бакалаврат) (денне, заочне відділення) – 4 роки;
  • 6.050100 – “Економіка підприємства” (бакалаврат) (денне, заочне відділення) – 4 роки.

Бакалавр з “Економіки підприємства” — це фахівець з високим потенціалом фундаментальної освіти, підготовлений для планово-економічної, організаційно-управлінської, аналітичної та дослідницької діяльності у сфері економіки державного (муніципального) сектора, виробництва, послуг, в управлінні та науково-дослідних установах відповідно до одержаного фаху.

Бакалавр з “Обліку та аудиту” має високий потенціал фундаментальної освіти, підготовлений для організаційно-управлінської, обліково-аналітичної та дослідницької діяльності у сфері економіки на виробництві, послуг, в управлінні та науково-дослідних установах відповідно до одержаного фаху.

Молодший спеціаліст з “Економіка підприємства” — фахівець із професійним рівнем освіти, підготовлений для планово-управлінської, фінансової діяльності на первинних посадах економіста у державних (муніципальних) сферах економіки і органах державної влади, інших сферах економіки (виробництва, будівництва, надання послуг тощо).

Молодший спеціаліст із “Бухгалтерського обліку” має кваліфікацію “бухгалтер” і призначений для обліково-аналітичної та ревізійної роботи в організаціях, підприємствах та установах різних галузей діяльності всіх форм власності на первинних посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора.

Молодший спеціаліст-юрист зі спеціальності “Правознавство” призначений для роботи в муніципальних органах управління, юстиції, судах, нотаріаті, в органах державної влади і місцевого самоврядування, юридичної і кадрової служби підприємств, установ, організацій усіх форм власності.

Молодший спеціаліст із “Будівництва та експлуатації будівель і споруд” призначається для роботи у будівельних організаціях і підрозділах різних галузей народного господарства, експлуатації житлових, цивільних та промислових будівель і споруд, у проектних та конструкторських організаціях на посадах майстра, виконавця робіт, техніка.

Молодший спеціаліст зі спеціальності “Обслуговування устаткування і систем газопостачання” готується до професійної діяльності у сфері проектування, експлуатації обладнання і систем газопостачання, будівництва та монтажу систем газопостачання на первинних посадах майстра, диспетчера, техніка газового господарства, майстра газової дільниці, територіально-виробничих і навчально-виробничих об’єднань, організаціях житлово-комунального господарства, для роботи в підрозділах і газових службах промислових підприємств агропромислового комплексу.

Молодший спеціаліст зі спеціальності “Монтаж і технічне обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції” має змогу працювати у сфері проектування, монтажу і експлуатації внутрішніх санітарно-технічних систем і обладнання; в проектних організаціях, на первинних посадах старшого майстра, виконавця робіт, начальника виробничо-технічного об’єднання, техніка-сантехніка, інженера, майстра ЖЕУ, ЖЕК.

Молодший спеціаліст з “Обслуговування устаткування і систем теплопостачання” призначається для діяльності в експлуатаційних і промислових підприємствах різних форм власності з виробництва, транспортування, використання теплової енергії, з монтажу, налагодження та експлуатації котелень, житлових мереж, систем теплопостачання, опалення, гарячого водопостачання, вентиляції, кондиціювання. Спеціаліст використовується на посадах майстра, виконавця робіт, диспетчера комп’ютеризованих центрів, а також для роботи в проектних і конструкторських організаціях.

Випускники коледжу мають практичні навики роботи з використанням інформаційних систем.

На заочному відділенні здійснюється підготовка бакалаврів та молодших спеціалістів за всіма ліцензованими спеціальностями. Крім того, на заочному відділенні проводиться перепідготовка фахівців за спеціальністю “Обслуговування устаткування і систем газопостачання” (термін навчання — 9 місяців). Коледж має ліцензію на перепідготовку спеціалістів “Будівництво та експлуатація будівель і споруд” та “Монтаж внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції”. Також тут підвищують кваліфікацію фахівці за базовими ліцензованими напрямами.

Випускники коледжу з усіх спеціальностей можуть продовжити навчання в НУ “Львівська політехніка”, щоб здобути вищу освіту за кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст, магістр із скороченим терміном навчання.

Примеры дипломов Львовского технико-экономического колледжа НУ ЛП

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 6 = ?