Лисичанский нефтехимический техникум

Державний вищий навчальний заклад “Лисичанський нафтохімічний технікум” – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Лисичанске

___________________________________

В Лисичанському нафтохімічному технікумі підготовку фахівців усіх спеціальностей забезпечують 72 співробітника, в тому числі 41 викладач, які мають глибокі професійні знання і проводять заняття на належному теоретичному та методичному рівні. Середній вік викладачів – 44 роки. Шістнадцять викладачів мають вищу категорію, два викладачі – звання методиста, сім – звання “Старший викладач”.

Викладачі спеціальних дисциплін володіють не тільки глибокими теоретичними знаннями, але й мають достатній досвід практичної роботи на промислових підприємствах.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України, Постановою Верховної Ради України, наказом Міністерства освіти і науки України в технікумі розроблені заходи, щодо працевлаштування випускників технікуму. Ці заходи переглядаються і щорічно обговорюються на засіданнях педагогічної ради, на виробничих нарадах. Ці заходи включають питання співпраці технікуму з відділами кадрів підприємств міста, регіону та підприємств інших міст, міським центром зайнятості про наявність вакансій для випускників технікуму.

Співпраця ведеться з підприємствами різних форм власності, різної направленості діяльності. Позитивні результати є від співробітництва з такими підприємствами, як: ВАТ “Лисичанський завод гумових технічних виробів”, ЗАТ “Лисичанська інвестиційна кампанія”, ВАТ “Лисичанська сода”, ЗАТ “ЛисМАШ”, ЗАТ “ЛИНІК” тощо.

Також ведеться робота по працевлаштуванню випускників технікуму з підприємствами регіону та Донецької області. Зокрема, випускники технікуму з спеціальності 5.05130107 “Виготовлення виробів і покрить з полімерних матеріалів” працюють на ЗАТ “Донецькгума”, випускники спеціальності 5.05050207 “Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості” на ЗАТ “Рубіжанський трубний завод”.

Примеры дипломов Лисичанского нефтехимического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 2 = ?