Диплом ЛМУ

Лебединский медицинское училище имени профессора М. И. Ситенко

Лебединське медичне училище імені професора М. І. Ситенка – комунальний заклад Сумської обласної ради – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Лебедине

___________________________________

Випускники Лебединського медичного училища користуються заслуженим авторитетом у лікувальних закладах області, а тому й працевлаштування їх майже стовідсоткове.

Лебединське медичне училище осмислює свою історію, живе насиченим сьогоденням, визначає перспективи на майбутнє. Головною фігурою в житті навчального закладу була і залишається особистість молодого медика.

Училище готує спеціалістів за такими напрямками:

  • Спеціальність 223 Медсестринство. Лікувальна справа – фельдшер. Строк навчання 3 роки 6 місяців на базі 9 класів, 2 роки 6 місяців на базі 11 класів. Молодший спеціаліст готується для роботи на фельдшерських, фельдшерсько-акушерських пунктах, оздоровчих, лікувально-профілактичних установах на первинних посадах фельдшера. Надає першу невідкладну медичну допомогу при гострих захворюваннях і нещасних випадках та долікарську, лікувально-профілактичну допомогу.
  • Спеціальність 223 Медсестринство. Сестринська справа – медична сестра. Строк навчання – 4 роки на базі 9 класів, 3 роки на базі 11 класів. Готується для роботи в лікувально-профілактичних установах догляду за хворими і виконання медичних призначень, проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження і своєчасне виявлення захворювань.

В училищі працюють підготовчі курси до вступу в училище.

Абітурієнти вивчають предмети, що виносяться на вступні іспити: українську мову, біологію; вчаться працювати з комп’ютерною технікою та оволодівають основами введення в спеціальність.

У закладі склався стабільний педагогічний колектив, який забезпечує навчально-виховний процес

Примеры дипломов Лебединского медицинского училища имени М. И. Ситенко

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 7 = ?