Диплом Монада

Львовский медицинский профессиональный колледж Монада

Медичний коледж «Монада» заснований у 1992 році. З 1997 року розпочало роботу відділення для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти (після 9 класів). Студенти разом з освоєнням обраної спеціальності мають змогу отримати свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. З 2020 року Медичний коледж «Монада» змінив свою назву на Львівський медичний фаховий коледж «Монада».

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Львове

___________________________________

На сьогодні до складу Львівського медичного фахового коледжу «Монада» входять шість філій: Первомайська, Ужгородська, Хустська, Дрогобицька, Луцька та Чернівецька.

Відповідно до концепції про ступеневу освіту, навчальним закладом створено два навчально-виробничі комплекси з ТзОВ «Львівський медичний інститут» і Львівським державним університетом фізичної культури.

Керуючись державним освітнім стандартом, підготовку майбутніх спеціалістів проводять і за 22 авторськими програмами. Фармацевти мають змогу освоїти курс із гомеопатичної фармації, основ косметології та технології косметичних засобів тощо. Фельдшери та медсестри додатково студіюють лікувальний і класичний масаж, косметологію, нутриціологію. Студенти, які оберуть спеціальність зубного техніка, матимуть змогу поглиблено вивчати сучасні технології виготовлення зубних та металокерамічних протезів. У майбутньому це забезпечить молодим фахівцям значно ширші можливості працевлаштуватися.

Нині «Монада» разом з філіями  –   автономна система управління з повною фінансовою незалежністю, що налічує понад 14 000 тисяч випускників, 623 освітніх працівників, серед яких 2 професори, 38 кандидатів наук, 15 доцентів.

Студенти коледжу навчаються в сучасних належно укомплектованих лабораторіях та лекційних аудиторіях. На сьогодні в «Монаді» укомплектовано 12 зуботехнічних лабораторій і 37 стоматологічних кабінетів для навчання майбутніх зубних техніків та зубних гігієністів. Крім того, студенти мають змогу вільно користуватися послугами власної стоматологічної поліклініки.

Для фельдшерів та медичних сестер обладнаний симуляційний кабінет, кабінет невідкладної допомоги та кабінети доклінічної практики.

Для фармацевтів підписані угоди з мережевими аптеками, що дає їм змогу під час проходження виробничої та переддипломної практик обирати місце для майбутнього працевлаштування.

Щороку матеріальна база коледжу оновлюється й модернізується. В коледжі працюють два комп’ютерні  класи, Wі-Fі, бібліотека, спортивний комплексом і спортклуб.

З 2001 року коледж «Монада» бере участь у міжнародних виставках «Престижні навчальні заклади України», «Сучасна освіта України», «Інноватика в сучасній освіті». Серед здобутих нагород численні золоті та срібні медалі, почесні дипломи лідера освіти.

На базі коледжу постійно діють курси з лікувального та класичного масажу, естетичної косметології, виготовлення знімних і металокерамічних конструкцій, а також курси німецької й польської мови з поглибленим вивченням медичної термінології.

Доброю традицією стала підтримка коледжем активного творчого і наукового студентського осередку. Щороку відбуваються студентські науково-практичні конференції, друкують збірники тез доповідей. За участю студентів усіх філій коледжу проходить конкурс «Найкращий за спеціальністю».

Студенти беруть активну участь у дозвіллі коледжу. Вже традиційним стало проведення різноманітних концертів, творчих конкурсів, тематичних вечорів. Щороку студенти разом зі своїми наставниками здійснюють екскурсійні тури мальовничими куточками нашої України. Велику увагу викладацько-студентська спільнота надає благочинності. «Монада» опікується мешканцями Львівського геріатричного пансіонату, здійснює благодійні акції до свята св. Миколая. Майбутні медики й фармацевти відвідують дитячі садки, школи, бібліотеки й медіатеки, пропагуючи здоровий спосіб життя і виступаючи перед юною аудиторією з лекціями на актуальні теми.

Завдяки роботі спортивного клубу «Монада» зростають майбутні чемпіони з паверліфтингу та кікбоксингу. Наші студенти посідають призові місця на спортивних змаганнях Львівщини. Силами студентського самоврядування впроваджено низку успішних проєктів, як-от газета «Студентське життя», внутрішнє радіомовлення «Радіо «Монада», лекторське бюро.

Унаслідок співпраці із закордонними медичними навчальними закладами викладачі коледжу мають змогу проходити стажування у провідних стоматологічних клініках, публікувати свої наукові розвідки та студентські статті в міжнародних наукових журналах. Адміністрація коледжу активно сприяє випускникам коледжу не лише у стажуванні, а й у подальшому працевлаштуванні за кордоном.

З 2020 року Львівський медичний фаховий коледж «Монада» є офіційним представником у західному регіоні України німецької фірми Atwork, яка створена на основі законопроєкту про кваліфіковану трудову міграцію.

З кожним роком Львівський медичний фаховий коледж «Монада» впевнено рухається до своєї мети – домогтися у європейських країнах визнання дипломів висококваліфікованих і конкурентоспроможних випускників нашого коледжу.

«Монада» – вищий клас! Приєднуйся до нас!Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей 12 червня 2021 р. о 12.00. Адреса: Львів, вул. Патона, 32.

Львівський медичний фаховий коледж “Монада” проводить підготовку за такими напрямами:

  • Охорона здоров’я 

    • Фармація
    • Стоматологія
    • Медицина
    • Медсестринство

Примеры дипломов Львовского медицинского профессионального колледжа Монада

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?