Диплом ЛГУВД

Диплом Луганского государственного университета внутренних дел им. Дидоренко

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка (ЛДУВС) є одним із провідних спеціалізованих вищих навчальних закладів юридичного профілю четвертого рівня акредитації.

В Луганському державному університеті внутрішніх справ здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців для системи МВС України за спеціальностями “Правознавство” (бакалавр, спеціаліст, маґістр), “Правоохоронна діяльність” (спеціаліст і маґістр) і наукових кадрів у межах ад’юнктури за дев’ятьма напрямками; функціонують факультети: кримінальної міліції, підготовки слідчих, економічної безпеки (за держзамовленням), заочного та дистанційного навчання з навчально-консультаційними пунктами в містах Лисичанську й Миколаєві (за держзамовленням і контрактом), а також навчально-науковий інститут права (денна форма навчання на контрактній основі). В університеті навчається понад 4500 осіб.

Сьогодні Луганський державний університет внутрішніх справ – це сучасний освітній комплекс, який включає в себе всі елементи ступеневої та післядипломної освіти. Навчання здійснюється з урахуванням принципів Болонського процесу. Після закінчення Луганського державного університету внутрішніх справ видається диплом державного зразка з додатком європейського зразка (за системою EСTS)

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Луганске

___________________________________

Тип навчального закладу: Університет
Форма власності: державна
Рівень акредитації: IV
Вартість навчання на рік (грн.): 11 810
Форма навчання: денна, заочна
Кваліфікаційний рівень: бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів: 4500
Місто: Луганськ

Примеры дипломов Луганского государственного университета внутренних дел им. Дидоренко

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

8 + 0 = ?